osobní dodávky offroad-SUV moto čtyřkolky průmyslové
lkw
disky

AVON
BRIDGESTONE
CONTINENTAL
Největší výběr off-road a SUV pneu

CONTINENTAL CONTI ROAD ATTACK 2 EVO 120/70 ZR 17 58 (W) TL - sport-touring

CONTI ROAD ATTACK 2 EVO CONTINENTAL

POKUD NENÍ ŠTÍTEK ZOBRAZEN, JEDNÁ SE O STARŠÍ PNEU NEBO JE CHYBA V PŘENOSU Z DATABÁZE EPREL

Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2020/740
Dne 1. května 2021 vstupuje v platnost aktualizované a přísnější nařízení EU, které vyžaduje zásadní změny označování pneumatik. Pneumatiky uvedené na trh před 1. květnem 2021 budou opatřeny současným označením, které bude i nadále platit vzhledem k datu jejich dostupnosti na trhu.

Staré štítky se ale již nesmí zobrazovat při prodeji pneumatik.

Výrobce CONTINENTAL
Název výrobku CONTI ROAD ATTACK 2 EVO
Produktový kód 02443530000
Šířka 120
Profil 70
Konstrukce ZR
Průměr 17
Index nosnosti 58
Rychlostní index (W)
Použítí duše TL
Kategorie sport-touring
EXTERNÍ SKLAD č.1
nedostupné Cena bez DPH: 2 899,17 Kč
dostupnost nutno ověřit Cena vč. DPH: 3 508 Kč

Zobrazit všechny sklady

Popis zboží

MOTO - PNEU - PNEUMATIKA - SPORT-TOURING - FRONT - F - PŘEDNÍ

!!! NOVINKA 2014 !!! CONTINENTAL CONTI ROAD ATTACK 2 EVO je novinka pro sezonu 2014 a definuje nové hranice segmentu sportovně-cestovních pneumatik.

• Vynikající jízdní vlastnosti ve všech režimech jízdy (stabilita, přilnavost, záběr)

• Inovovaný vzhled pneu - širší drážky pro lepší odvod vody

• Traction Skin - revoluční zdrsněný povrch = rychlejší zajetí nové pneumatiky

• Mutli Grip - technologie - nová, zásadně vylepšená směs, tvrdší střed a měkčí na stranách. Díky zvýšenému profilu delší životnost!

• Rain Grip - výrazně vylepšené jízdní vlastnosti na mokré vozovce

Výrobce

Historie německé značky Continental AG sahá do roku 1871, kdy byla v Hanoveru založena firma Continental -Caoutchouc und Gutta-Percha Compagnie jako akciová společnost. Výroba v hlavní továrně zahrnovala měkké kaučukové produkty, kaučuková vlákna, tvrzené pneumatiky na povozy a kola. V roce 1952 přidala Continental do portfolia produktů M+S pneumatiky pro použití v zimě. Continental je dnes jedním z hlavních světových dodavatelů automobilových komponentů a má komplexní know-how v oblasti pneumatik, brzdové technologii, kontroly dynamiky motorového vozidla, elektroniky a senzorických systémů. Má na kontě plno patentů v oblasti vývoje pneumatik a gumárenského průmyslu jako třeba vzorkovaný běhoun, protiskluzová pneumatika, pneumatika s kordem či bezdušová pneumatika. V současné době zaměstnává 150.000 lidí v 36 zemích světa a v téměř 200 pobočkách, centrech výzkumu a vývoje a testovacích stanicích. V sortimentu společnosti je nabídka pneumatik snad pro vše co má kola. 1. března 1993 společnost podepsala smlouvu se značkou Barum a byl založen společný podnik Barum Continental s.r.o. Barum Continental získal nejvyšší stupeň hodnocení kvality a současně se stal v roce 1999 největší výrobní jednotkou na výrobu osobních pneumatik v Evropě. Obchodní aktivity společnosti se soustředí na inovace vedoucí ke zvyšování bezpečnosti, vývoj ekologických možností a zvyšování komfortu přepravy.

Web výrobce: www.conti-online.com

Největší výběr čtyřkolkových pneu