osobní dodávky offroad-SUV moto čtyřkolky průmyslové disky

ARTRAX
BKT
CAMSO SOLIDEAL
CARLISLE
CONTINENTAL
DEESTONE
DELI
DURO
GALAXY
JOURNEY WANDA
KENDA
MARCHER
MAXXIS
MICHELIN
MITAS
OZKA
PETLAS
PNEU VRANÍK
ROADGUIDER
SEMI-PRO
SUNF
VELOCE
Největší výběr off-road a SUV pneu

GALAXY GARDEN PRO 280/70 R 18 8PL PNEU PRO MULTIFUNKČNÍ SVAHOVÝ TRAKTOR MALOTRAKTOR TRAKTORY - ZAHRADNÍ TECHNIKA

GARDEN PRO GALAXY

POKUD NENÍ ŠTÍTEK ZOBRAZEN, JEDNÁ SE O STARŠÍ PNEU NEBO JE CHYBA V PŘENOSU Z DATABÁZE EPREL

Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2020/740
Dne 1. května 2021 vstupuje v platnost aktualizované a přísnější nařízení EU, které vyžaduje zásadní změny označování pneumatik. Pneumatiky uvedené na trh před 1. květnem 2021 budou opatřeny současným označením, které bude i nadále platit vzhledem k datu jejich dostupnosti na trhu.

Staré štítky se ale již nesmí zobrazovat při prodeji pneumatik.

Výrobce GALAXY
Název výrobku GARDEN PRO
průměr X šířka nebo s lomítkem šířka / profil 280/70
Konstrukce R
Ráfek 18
Počet pláten 8PL
Kategorie ZAHRADNÍ TECHNIKA
popis PNEU PRO MULTIFUNKČNÍ SVAHOVÝ TRAKTOR MALOTRAKTOR TRAKTORY
Běžná cena (vč. DPH) 12 784 Kč
EXTERNÍ SKLAD č.1 Akce ušetříte 29% (3 654 Kč)
skladem - do 2-4 dnů Cena bez DPH: 7 545,45 Kč
k dodání 4 ks Cena vč. DPH: 9 130 Kč

Zobrazit všechny sklady

Popis zboží

PNEU - PNEUMATIKA - PRŮMYSLOVÁ - PNEUMATIKY - PRŮMYSLOVÉ - INDUSTRIÁLNÍ - ZAHRADNÍ TECHNIKA - GOLFOVÉ VOZÍKY

Radiální směrové pneumatiky GALAXY GARDEN PRO jsou speciálně určeny pro použití na malých traktorech používaných v zahradách, sadech a na vinicích. Hloubka jejich dezénu je téměř o 50% hlubší než je tomu u konvenčních R-3 pneumatik. Poměr plochy dezénu, která přichází do styku s půdou oproti ploše mezer dezénu (49% / 51%), je podstatně vyšší, než je tomu u pneumatik s dezénem R-1 (klasický šípový dezén) nebo u dezénu R-4 (šípový dezén s žebrem zahnutým do L). Pneumatiky GALAXY GARDEN PRO jsou také vhodné pro jízdu po zpevněných tvrdých cestách. Tyto pneumatiky se vyrábějí pro disky s průměrem od 12 "až do 24", tedy pokrývají celé spektrum rozměrů pneumatik určených pro zahradní malotraktory. Tyto pneumatiky jsou vhodné na obutí jak předních tak i zadních náprav. Jejich hlavními benefity jsou: - nízké opotřebení - směrový dezén pro zlepšené samočištění a se směrovou stabilitou - radiální konstrukce zajišťuje nízký valivý odpor pneumatiky a nízkou spotřebu PHM malotraktoru - kompletní rozsah rozměrů (přední a zadní nápravy)

Výrobce

Značka GALAXY je součástí společnosti ATG TIRES - ALLIANCE TIRE GROUP, které je od roku 2016 v majetku japonského koncernu YOKOHAMA. Značka GALAXY se specializuje na terénní pneumatiky pro širokou škálu zařízení. Každá pneumatika je zaměřena na zajištění nejlepší trakce a nejdelší životnosti pro konkrétní využití. Společnost GALAXY má velký tým inženýrů, kteří úspěšně pracují na sestavení komplexní řady pokročilých pneumatik pro širokou škálu průmyslových odvětví, včetně stavebnictví, hornictví, lesnictví, zemědělství a průmyslu. Vycházejí z desetiletí zkušeností v průmyslu a tvrdě pracují na zdokonalování svých gumových receptur a technik tvorby pneumatik, které poskytují dlouhou životnost a ochranu před poškozením nebo průrazy. Každá pneumatika GALAXY překračuje mezinárodní standardy kvality stanovené různými organizacemi a jejich kvalitativní parametry se kontrolují prováděním testů jak v terénu, tak ve výzkumných laboratořích.

Web výrobce: https://atgtire.com/europe/?nr=true

Největší výběr čtyřkolkových pneu